سرویس موزیک

بهترین سرویس‌های پخش موسیقی آنلاین | 10 سرویس‌‌ پخش موسیقی استریم

بهترین سرویس‌های پخش موسیقی آنلاین | 10 سرویس‌‌ پخش موسیقی استریم
دوستان در این مقاله می‌خواهیم به معرفی بهترین سرویس‌های پخش موسیقی آنلاین بپردازیم. به لطف اینترنت و سرویس‌های پخش، اکنون دسترسی به ده‌ها میلیون آهنگ آسان‌تر از همیشه است. موسیقی بیشتر از آن چیزی است که می‌توانید در طول عمر به آن گوش دهید. اما با این همه گزینه پخش و موسیقی بسیار، چگونه بفهمید کدام یک برای شما مناسب است؟ ما تمام تحقیقات را انجام دادیم و تعدادی از بهترین‌ سرویس‌های پخش موسیقی را انتخاب کردیم، اما همچنین به بررسی و مقایسه برخی از گزینه‌های دیگر نیز می‌پردازیم.
 

Spotify بهترین سرویس پخش موسیقی استریم

Spotify یکی از بزرگترین و برجسته‌ترین و بهترین سرویس‌های پخش موسیقی است که در حال حاضر موجود است، و این یکی از دلایلی است که برای اکثر مردم بهترین است. جدای از داشتن یک کتابخانه عظیم از موسیقی برای انتخاب، به لطف ترکیبی از لیست‌های پخش انتخاب شده توسط افراد و الگوریتم‌های هوشمندی که ترجیحات شما را در طول زمان یاد می‌گیرند، به شما کمک می‌کند موسیقی جدیدی را کشف کنید. یکی از ویژگی‌های اصلی آن لیست پخش هفتگی Discover است که هر هفته یک لیست پخش از آهنگ‌های جدیدی که الگوریتم فکر می‌کند ممکن است دوست داشته باشید را پیشنهاد می‌کند. علاوه بر این، اشتراک گذاری آهنگ‌ها بین دوستان یا در رسانه‌های اجتماعی نیز آسان است، که بخشی از دلیل استفاده از لینک‌های Spotify هنگام بررسی محصولات است.
اشتراک اسپاتیفای را هم اکنون از فروشگاه اکانت استور خریداری کنید.
جدای از این ویژگی‌ها، Spotify همچنین در مکان‌های مختلفی در دسترس است و دارای یک مدل رایگان است که اخیراً تغییر کرده است تعدادی لیست پخش اضافه کرده است که می‌توانید انتخاب کنید. در حال حاضر تا آنجا که کیفیت صدا پیش می‌رود، Spotify به هیچ وجه رهبر این گروه نیست. حداکثر سرعت کاربران رایگان 160 کیلوبیت در ثانیه است، اما اگر کاربر پریمیوم پولی هستید، می‌توانید این سرعت را تا 320 کیلوبیت برسانید. همچنین از فرمت فایلی به نام Ogg Vorbis استفاده می‌کند که یک جایگزین منبع باز برای فرمت MP3 است.
در حال حاضر، فقط بدانید که روش Spotify برای اکثر شنوندگان بد نیست. حالا اگر می‌خواهید بهترین کیفیت صدای ممکن را داشته باشید، اینجاست که Qobuz وارد عمل می‌شود.
در 22 فوریه 2021، Spotify سطح جدیدی را برای سرویس پخش قدرتمند خود معرفی کرد: Spotify HiFi. اطلاعات کمی در مورد این اشتراک صوتی بدون اتلاف وجود دارد به جز اینکه این اشتراک صوتی با کیفیت CD ارائه می‌کند و اولین عرضه اولیه آن محدود به مناطق خاصی خواهد بود.
دوستان مقاله تفاوت اسپاتیفای رایگان و اسپاتیفای پرمیوم را در وبلاگ اکانت استور مطالعه فرمایید.

Amazon Music HD بهترین سرویس پخش موسیقی استریم

Amazon Music HD بهترین ارزش برای صدای با کیفیت بالا است. آمازون موزیک ممکن است بزرگترین پایگاه کاربر را نداشته باشد، اما بهترین کیفیت پخش صدا را دارد. در پاسخ به گزینه جدید پخش با کیفیت بالای Apple Music، آمازون سرویس HD خود را بدون هزینه اضافی در دسترس همه مشترکین Amazon Music Unlimited قرار داد. اکنون فقط ۷.۹۹ دلار در ماه برای اعضای Prime و ۹.۹۹ دلار در ماه برای اعضای غیر Prime هزینه دارد. اشتراک های خانوادگی نیز وجود دارد که شامل صدای FLAC بدون اتلاف در 24 بیت/192 کیلوهرتز می شود.
برای استفاده از کیفیت Amazon Ultra HD hi-res، دستگاه شما باید از آن پشتیبانی کند. علاوه بر این، برخی از مارک‌های بلندگو و هدفون برای پخش جریانی Amazon Music HD مناسب‌تر هستند. از 20 اکتبر 2021، Amazon Music Unlimited و مشترکین HD می‌توانند از صدای فضایی (Dolby Atmos یا Sony 360 Reality Audio) از طریق هر دستگاه تلفن همراه، بدون نیاز به هدفون خاصی مانند Apple AirPods (نسل سوم) یا Sony WH استفاده کنند. Amazon Music HD برای اشتراک های فردی، اشتراک های فردی Prime و اشتراک های خانوادگی در دسترس است. Amazon Music Unlimited و Amazon Prime Music نیز وجود دارد. اگر می خواهید Amazon Music Unlimited را فقط برای دستگاه الکسا خود می خواهید، طرح Single Device عالی است.

YouTube Music بهترین سرویس‌های پخش موسیقی آنلاین

اگر کمی از همه چیز می‌خواهید، با YouTube Music همراه شوید. YouTube Music جدید یکی از بهترین سرویس‌های پخش موسقی و گزینه‌های موجود است (اگرچه دارای معایبی است). YouTube Music تعدادی از ویژگی‌های مفیدی را که مردم در مورد موسیقی Google Play دوست داشتند، حفظ می‌کند. از جمله کتابخانه نسبتاً بزرگی از موسیقی که می‌توانید از آن پخش جریانی کنید  و گزینه آپلود آهنگ‌های خود در یک کتابخانه شخصی. YouTube Music همچنین با فایل‌های فشرده‌ شده با اتلاف مانند MP3 و همچنین فایل‌های بدون اتلاف مانند FLAC در صورت آپلود موسیقی سازگار است، اما این سرویس به شما امکان می‌دهد MP3 را از کتابخانه عظیم خود پخش کنید.
دوستان مقاله یوتیوب پرمیوم موزیک چیست را در وبلاگ اکانت استور مطالعه فرمایید.

Apple Music بهترین سرویس‌های پخش موسیقی استریم

دوستان مقاله اپل موزیک چیست را در وبلاگ اکانت استور مطالعه فرمایید.

Qobuz بهترین سرویس‌های پخش موسیقی آنلاین

دوستان دیزر چیست را در وبلاگ اکانت استور مطالعه فرمایید.

TIDAL HiFi بهترین سرویس‌های پخش موسیقی استریم

از 17 نوامبر 2021، TIDAL HiFi با شرکت‌هایی مانند Apple Music و Amazon Music رقابت می‌کند. TIDAL اکنون سه سطح را ارائه می دهد: رایگان، HiFi و HiFi Plus. HiFi جریان بدون اتلاف (1411 کیلوبیت در ثانیه) را ارائه می‌دهد، در حالی که فایل های تأیید شده با کیفیت اصلی به HiFi Plus محدود می‌شوند. می‌توانید همه چیز درباره این سرویس معروف را در بررسی کامل TIDAL HiFi Plus ما بخوانید.

 SoundCloud بهترین سرویس‌های پخش موسیقی استریم

ساندکلود یک سرویس درخواستی دارد که اکنون SoundCloud Go+ نامیده می‌شود، اما کتابخانه موسیقی ممتاز آن بزرگترین نیست و بسیاری از آنچه در دسترس است محتوای آپلود شده توسط کاربر است. باز هم به این معنی نیست که بد است، فقط تخصصی است. تعداد زیادی از نوازندگان مستقل شگفت‌انگیز وجود دارند که هر روز موسیقی عالی را آپلود می‌کنند. با این حال، SoundCloud برای نوازندگان مستقل عالی است زیرا آپلود سه ساعت اول موسیقی شما رایگان است، در حالی که اکثر این خدمات برای هر بارگذاری هزینه دریافت می‌کنند. این بدان معناست که می‌توانید موسیقی‌های خاص، از جمله دموها و کاورهای هنرمندان، نسبت به بسیاری از این پلتفرم‌های دیگر پیدا کنید.

Google Play بهترین سرویس پخش موسیقی آنلاین

برنامه موسیقی Google Play روی Pixel 3 باز می‌شود. Google Play Music فهرست‌های پخش عالی برای انتخاب داشت. خوب بود. واقعا خوب. در واقع، خیلی خوب بود، حتی برخی از کارکنان ما سرسختانه از آن استفاده می‌کنند. با این حال، در هنگام گوش دادن چند نقص مهلک دارد که اگر به دنبال «بهترین» سرویس پخش هستید، احتمالاً نمی‌خواهید آنها را تحمل کنید. یعنی، در حالی که قادر به پخش محتوای آپلود شده توسط کاربر است، نمی‌تواند نرخ بیت یا نرخ نمونه اصلی را حفظ کند و در عوض اگر فایل‌های FLAC یا WAV را آپلود می‌کنید، به ۳۲۰ کیلوبیت در ثانیه تبدیل می‌شود. این را نمی‌توان تغییر داد.
فراتر از آن، اگر می‌خواهید بتوانید موسیقی خود را آپلود کنید، و زیاد به نگهداری کتابخانه موسیقی یا لیست‌های پخش خود فکر نکنید، Google Play Music یک پلتفرم پخش موسیقی عالی بود. متأسفانه،  YouTube Music جایگزین آن خواهد شد. چه چیز دیگری باید در مورد بهترین خدمات پخش موسیقی در نظر داشته باشید.

سرویس پخش موسیقی آنلاین TIDAL

هنوز سرویس‌هایی مانند TIDAL وجود دارند که به شما امکان می‌دهند فایل‌های فشرده نشده را پخش کنید، و نسخه‌های دسکتاپ TIDAL، Qobuz Sublime+ و Deezer می‌توانند نرخ بیت بسیار بالایی را پخش کنند. همه گوشی‌های هوشمند نمی‌توانند کیفیت مطلوب تلفن همراه را پخش کنند.
به عنوان مثال، ما با یکی از نمایندگان Qobuz تماس گرفتیم و در مورد حداکثر نرخ بیت برای پخش گوشی هوشمند جویا شدیم. به ما اطلاع داده شد که گوشی‌های هوشمند با DAC مناسب می‌توانند به حداکثر نرخ بیت Qobuz (24bit/192kHz) برسند، اما برخی از گوشی‌های هوشمند برای پخش جریانی به کیفیت CD 16 بیتی محدود می‌شوند. در آن نمونه، ممکن است به یک DAC خارجی نیاز داشته باشید. شما مجبور نیستید پرداخت کنید اگر نمی‌خواهید پولی خرج کنید. اکثر سرویس های پخش یک مدل رایگان دارند که به شما امکان می دهد با سطوح مختلف کنترل به موسیقی گوش دهید. فقط برای تبلیغات بین موسیقی آماده باشید.

سوالات متداول در مورد سرویس‌های پخش موسیقی

دوستان در این قسمت به  متداول‌ترین سوالات شما پیرامون سرویس‌های پخش موسیقی پاسخ می‌دهیم:

چگونه لیست های پخش را از Spotify به Apple Music منتقل کنم؟

انتقال لیست های پخش موسیقی از یک سرویس به سرویس دیگر به طرز شگفت آوری آسان است!

آیا راهی برای انتقال لیست های پخش از Spotify به TIDAL بدون نیاز به انجام همه کارها به صورت دستی وجود دارد؟

آره! TIDAL با Tune My Music و Soundiiz همکاری می‌کند که انتقال لیست‌های پخش از سایر سرویس‌های پخش به TIDAL را بسیار آسان می‌کند.

آیا می توانم آهنگ ها را بر اساس اشعار آنها در Spotify جستجو کنم؟

بله، تا زمانی که هنرمند متن آهنگ خود را ثبت کرده باشد، اگر متن را در نوار جستجو تایپ کنید، آهنگ را باید بیاید.

کدام یک از این سرویس‌های پخش موسیقی متنی دارند که می‌توانید هنگام پخش آهنگ بخوانید؟

همه آنها متن آهنگ ها را نشان می دهند، اما نه برای هر آهنگ. یک هنرمند باید متن آهنگ خود را ثبت کند.

کدام یک از این‌ سرویس‌های پخش موسیقی برای پادکست بهتر است؟

Spotify یکی از بهترین برنامه های پادکست است زیرا تعداد کمی پادکست انحصاری دارد که در هیچ جای دیگری نمی‌توانید آنها را پیدا کنید. علاوه بر این، در حالی که Apple Music پادکست ندارد، Apple Podcasts یکی دیگر از برنامه‌هایی است که همراه آیفون شما ارائه می‌شود و برای کسانی از شما که قبلاً با رابط iOS آشنا هستند عالی است.

کدام یک از سرویس‌های پخش موسیقی استریم برای حمایت از هنرمندان بهتر است؟

Qobuz بیشترین دستمزد را به هنرمندان در هر استریم پرداخت می‌کند، اما TIDAL برنامه‌ای به نام  TIDAL Rising دارد که برای حمایت از هنرمندان جدید و آینده عالی است. TIDAL هنرمندانی را انتخاب می‌کند که در حال افزایش محبوبیت هستند و به آنها مطالب تبلیغاتی در مورد TIDAL، جلسات عکاسی حرفه‌ای، حمایت مالی برای تور و غیره ارائه می‌دهد. با استفاده از TIDAL، شما به طور مستقیم و غیرمستقیم از هنرمندان TIDAL Rising حمایت می‌کنید.

سخن پایانی

دوستان به پایان مقاله بهترین سرویس‌های پخش موسیقی رسیدیم. برای خرید اشتراک بهترین سرویس‌های پخش موسیقی از فروشگاه اکانت استور دیدن فرمایید.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *