Comparison

تفاوت اسپاتیفای رایگان و اسپاتیفای پرمیوم : مقایسه Spotify Premium و Spotify Free

تفاوت اسپاتیفای رایگان و اسپاتیفای پرمیوم : مقایسه Spotify Premium و Spotify Free

دوستان در این مقاله می‌خواهیم به تفاوت اسپاتیفای رایگان و اسپاتیفای پرمیوم بپردازیم. Spotify یک شرکت سوئدی است که در سال 2006 تاسیس و از آن زمان به یک روش محبوب برای گوش دادن به موسیقی تبدیل شده است. اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی رایگان و همچنین پولی است که به شما امکان می‌دهد به صورت آنلاین به موسیقی گوش دهید یا موسیقی مورد نظر خود را به صورت آفلاین دانلود کنید. Spotify بر روی Windows، Mac OS X، Linux، و دستگاه های تلفن همراه و همچنین فیس بوک در دسترس است.

دوستان برای خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم به فروشگاه اکانت استور مراجعه فرمایید.

 

تفاوت اسپاتیفای رایگان و اسپاتیفای پرمیوم: Spotify Premium در مقابل Spotify Free

 

تفاوت اصلی اسپاتیفای پرمیوم و اسپاتیفای رایگان Spotify Premium و Spotify Free در این است که نه تنها سرویس اولی یک سرویس پولی است، بلکه ویژگی‌های اضافی مانند پرش آهنگ، دانلود آهنگ به صورت آفلاین و موسیقی نامحدود را نیز ارائه می‌کند که در حساب رایگان Spotify در دسترس نیست. با این حال، هر دو سرویس اسپاتیفای رایگان و اسپاتیفای پرمیوم محبوب هستند.

اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی است که به شما امکان می‌دهد به میلیون‌ها آهنگ از سراسر جهان دسترسی داشته باشید. اما اکانت پرمیوم اسپاتیفای امکانات بیشتری را نسبت به نسخه رایگان به شما ارائه می‌دهد. با استفاده از نسخه اسپاتیفای پرمیوم می‌توانید آهنگ‌ها را در رایانه خود دانلود کنید و بدون دسترسی به اینترنت به آنها گوش دهید. همچنین می‌توانید بدون اتصال به اینترنت در دستگاه‌های تلفن همراه به موسیقی گوش دهید.

اسپاتیفای یک برنامه پخش موسیقی و پادکست محبوب است که توسط یک شرکت سوئدی ایجاد شده است که به مردم اجازه می‌دهد موسیقی را به صورت رایگان پخش کنند. تنها نقطه ضعف آن قطع شدن آهنگ ها با تبلیغات است. تبلیغات از درآمدزایی آنها حمایت می‌کند. به غیر از آن، این یک روش موثر برای پخش موسیقی هنگام اتصال به یک سرویس اینترنتی است.

 

مقایسه بین Spotify Premium و Spotify Free

  • پخش موسیقی: اسپاتیفای پرمیوم به شما امکان می‌دهد در مقایسه با Spotify Premium به آهنگ‌های بیشتری دسترسی داشته باشید. Spotify Free مجموعه بزرگی از آهنگ‌ها دارد اما کمی کمتر از Spotify Premium.
  • تبلیغات: در Spotify Premium هیچ تبلیغی وجود ندارد. تبلیغات در Spotify Free وجود دارد.
  • دانلود آهنگ‌ها: هنگام استفاده از Spotify Premium می‌توانید آهنگ ها را دانلود کنید. شما می‌توانید آهنگ‌ها را در Spotify به صورت رایگان دانلود کنید.
  • پخش جریانی آفلاین: می‌توانید آهنگ‌ها را به صورت آفلاین و در یک حساب Premium پخش کنید. شما نمی توانید آهنگ ها را به صورت آفلاین در یک حساب رایگان پخش کنید.
  • کیفیت آهنگ: کیفیت آهنگ در Spotify Premium بهتر است. کیفیت آهنگ به خوبی نسخه Premium Spotify نیست.

 

Spotify Premium چیست؟

 

به همین دلیل است که Spotify، یک شرکت محبوب موسیقی دیجیتال، یک سرویس Premium دارد. اسپاتیفای پرمیوم راهی برای گوش دادن به موسیقی آنلاین یا آفلاین است. می‌توانید لیست های پخش ایجاد کنید، به آهنگ های کاربران دیگر گوش دهید و هنرمندان جدید را بیابید.

اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی است. برای بارگیری در دستگاه تلفن همراه یا رایانه شما در دسترس است. نسخه پریمیوم این امکان را به شما می‌دهد که بدون تبلیغات و در هر دستگاهی که انتخاب می‌کنید موسیقی پخش کنید. نسخه پریمیوم نیز فاقد تبلیغات است، در حالی که نسخه پشتیبانی شده از آگهی رایگان است.

 

مزایای اسپاتیفای پرمیوم

 

حساب رایگان اسپاتیفای دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که در حساب اسپاتیفای پرمیوم موجود است اما نه همه آنها. با حساب  اسپاتیفایرایگان خود، محدودیت‌هایی برای موسیقی‌هایی که می‌توانید به آن گوش دهید دارید. شما به همان تجربه رایگان اما با پشتیبانی تبلیغات دسترسی دارید.

از آنجا، می‌توانید به Spotify Premium ارتقا دهید تا به کتابخانه نامحدودی از موسیقی، درخواستی و آفلاین گوش دهید و از تلفن هوشمند خود برای کنترل موسیقی‌هایی که در رایانه‌تان گوش می‌دهید استفاده کنید. با خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم، می‌توانید از طریق Chromecast به Spotify در تلویزیون و سایر ست‌اپ‌باکس‌های خود گوش دهید، که در اسپاتیفای امکان‌پذیر نیست.

 

آیا با حساب اسپاتیفای رایگان هم می‌توان به موسیقی گوش دهید؟

 

حتی اگر حساب پریمیوم ندارید، همچنان می‌توانید به چند آهنگ در نسخه رایگان Spotify گوش دهید. با این حال، با ارتقاء به نسخه اسپاتیفای پرمیوم مزایای بیشتری دریافت خواهید کرد. شما می توانید بیش از 30 میلیون آهنگ را به صورت رایگان گوش دهید، اما برای نسخه پرمیوم، به بیش از 20 میلیون آهنگ دسترسی دارید. همچنین می‌توانید آهنگ‌هایی را برای گوش دادن آفلاین بارگیری کنید و گوش دادن بدون آگهی دریافت خواهید کرد.

همچنین با داشتن مشترک رسمی Spotify Premium مزایای دیگری نیز وجود دارد که به عنوان یک کاربر رایگان در دسترس نیست. تا زمانی که پریمیوم داشته باشید، کیفیت صدای بهتری نیز دریافت خواهید کرد، در حالی که در اکانت رایگان اسپاتیفای، کیفیت صدا پایه است.

 

Spotify Free چیست؟

 

Spotify Free به شما امکان گوش دادن به موسیقی را می‌دهد، اما فقط تا زمانی که عضو رایگان باشید. اگر عضو رایگان هستید، فقط می ‌وانید سه آهنگ اول یک آلبوم را پخش کنید. علاوه بر این، تا زمانی که از داده تلفن همراه یا Wi-Fi استفاده نکنید، می‌توانید بدون وقفه به موسیقی گوش دهید. در نهایت، شما نمی‌توانید هیچ موسیقی را در حالت shuffle پخش کنید. باید به صورت دستی آهنگ‌هایی را که می خواهید گوش دهید انتخاب کنید.

اسپاتیفای یک سرویس موسیقی است که به کاربران امکان دسترسی به کتابخانه عظیمی از آهنگ ها را می‌دهد. اگر می خواهید از مزایای اسپاتیفای لذت ببرید اما نمی‌خواهید هزینه ای بپردازید، ممکن است علاقه‌مند به استفاده از حساب رایگان این سرویس باشید. خوبی اکانت رایگان اسپاتیفای این است که اصلاً محدود نیست.

 

تفاوت‌های اصلی اسپاتیفای رایگان و اسپاتیفای پرمیوم

 

 

شما می‌توانید آهنگ‌ها را به طور نامحدود در حساب Spotify Premium رد کنید، اما در حساب رایگان اسپاتیفای اینطور نیست.
اکانت اسپاتیفای پرمیوم از آهنگ های 320 کیلوبیت در ثانیه پشتیبانی می‌کند، در حالی که سرویس رایگان تنها تا 160 کیلوبیت در ثانیه را پشتیبانی می کند.
دانلود نامحدود موسیقی یا پادکست و پخش آفلاین آنها با Spotify Premium پشتیبانی می‌شود ولی در Spotify Free محدود است.
شما برای دسترسی به حساب پرمیوم اسپاتفای هزینه ماهانه پرداخت می‌کنید، در حالی که حساب رایگان اسپاتیفای همانطور که از نام آن پیداست کاملا رایگان است.
اکانت اسپاتیفای پرمیوم علاوه بر لپ‌تاپ، رایانه‌های رومیزی و تلفن‌ها در تلویزیون‌ها و Chromecast نیز پشتیبانی می‌شود، در حالی که اسپاتیفای رایگان فقط در تلفن‌ها، رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌ها پشتیبانی می‌شود.

 

اکانت اسپاتیفای پرمیوم یا اکانت اسپاتیفای رایگان؟

 

شما همیشه می‌توانید در سایت اسپاتیفای  ثبت‌نام کنید و از خدمات رایگان لذت ببرید، اما اسپاتیفای پرمیوم را نادیده نگیرید. همه طرح‌های موجود یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می‌دهند، پس چرا از آن استفاده نکنید؟ یک یا سه ماه به آن فرصت دهید و متوجه شوید که آیا Spotify هنگام استفاده از سرویس استیفای پرمیوم برای شما بهتر کار می کند یا می‌توانید به برنامه رایگان آن پایبند باشید.

برخی از افراد تفاوت های کیفیت صدا را درک نمی‌کنند و به تبلیغات یا عدم کنترل لیست پخش اهمیتی نمی دهند. آنها آن را برابر با رادیو می دانند و از لیست‌های پخش و آلبوم هایی که انتخاب می‌کنند لذت می برند. اگر شما یکی از آن افراد هستید، عالی است. اگر اینطور نیستید، Spotify Premium را امتحان کنید و ببینید آیا ارزش پول را دارد یا خیر. شما آزاد هستید که هر زمان خواستید لغو کنید، بنابراین شاید بتوانید طرحی را انتخاب کنید، آن را اجرا کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا ارتقا ارزش آن را دارد یا خیر.

دوستان برای خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم به فروشگاه اکانت استور مراجعه فرمایید.

 

سخن پایانی

 

دوستان اسپاتیفای یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش موسیقی است که در سال 2006 تأسیس شد و تا سال 2021 بیش از 180 میلیون مشتری برای خدمات خود پرداخت می‌کنند. این سرویس در بیش از 180 کشور در دسترس است و مجموعه‌ای از 80 میلیون آهنگ و پادکست با محدودیت حق چاپ دیجیتال را دارد. برای استفاده از اسپاتیفای، می‌توانید به سادگی برنامه را دانلود کرده و یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

حتی در حساب رایگان، می‌توانید با اتصال به اینترنت فعال، به آهنگ‌های نامحدود گوش دهید و از موسیقی در هر جایی که می خواهید لذت ببرید. با حساب اسپاتیفای پرمیوم با حداقل هزینه، از پخش موسیقی بدون آگهی و آفلاین لذت می‌برید. در هر صورت، این برنامه با مجموعه آهنگ های متنوع خود یک برنامه بسیار خوب برای همه دوستداران موسیقی است.

دوستان برای خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم و سایر اکانت‌ها به فروشگاه اکانت استور مراجعه فرمایید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *