Comparison

مقایسه HBO Max و HBO Max : Hulu در مقابل Hulu کدام سرویس پخش بهتر است؟

مقایسه HBO Max و HBO Max: Hulu در مقابل Hulu کدام سرویس پخش بهتر است؟

دوستان در این مقاله می‌خواهیم به مقایسه HBO Max و Hulu  دو سرویس پخش جریانی آنلاین فیلم و سریال بپردازیم. پخش جریانی بیش از هر زمان دیگری محبوب شده است! HBO Max بیش از 17 میلیون کاربر دارد و مرتباً در حال اضافه کردن محتوا است. و خدمات تلویزیون زنده مانند Hulu به شما کمک می‌کند سیم را قطع کنید. و به محتوای درخواستی آن نیز دسترسی داشته باشید.

HBO Max با ارائه محتوای HBO، نسخه‌های اصلی و حتی یک کتابخانه عظیم از موارد اضافی در همان روزی که آنها منتشر شدند، بیشتر می‌درخشد.

از سوی دیگر، می‌توانید به Hulu فقط با 6.99 دلار در ماه دسترسی داشته باشید. و همچنین می‌توانید برای دسترسی به محتوای تلویزیون زنده Hulu+ Live TV مشترک شوید.

بنابراین، اگر بین انتخاب Hulu یا HBO Max مانده‌اید، به خواندن ادامه دهید تا درباره Hulu vs HBO Max بیشتر بدانید!

دوستان برای خرید اکانت HBO Max و خرید اکانت Hulu از فروشگاه اکانت استور دیدن فرمایید.

HBO Max در مقابل Hulu: کدام سرویس پخش بهتر است؟

Hulu جامع ترین شبکه را برای پخش گسترده ترین محتوا دارد. HBO Max یک افزونه عالی برای کسانی که به سرویس دیگری دسترسی دارند!

Hulu و HBO Max بدون شک دو تا از بهترین سرویس‌های پخش درخواستی هستند. انتخاب یکی برای ثبت نام دشوار است. اما یک گزینه عالی برای دریافت رایگان Hulu با HBO Max وجود دارد که ممکن است بهترین انتخاب شما برای سال 2022 باشد. می‌توانید برای یک هفته رایگان از طریق یک حساب Hulu در HBO Max ثبت نام کنید. ما به شما توصیه می‌کنیم یک نسخه آزمایشی رایگان Hulu و افزونه HBO Max را برای یک هفته رایگان دریافت کنید. تا هر دو سرویس را بدون هیچ هزینه‌ای امتحان کنید.

HBO Max با طیف وسیعی از محتوا، نمایش‌ها و فیلم‌های اصلی، و همچنین کتابخانه گسترده‌ای از موارد اضافی و نمایش‌های داخل سینما در همان روزی که اکران می‌شوند، امتیازات عالی ارائه می‌کند. هولو یک افزونه HBO Max را ارائه می‌دهد که هزینه ای برابر با سرویس مستقل دارد، برای کسانی که می‌خواهند همه چیزهایی که Hulu ارائه می‌دهد با گزینه اضافه کردن HBO Max در آینده مناسب است.

Hulu:

هولو یک پلتفرم استریم آمریکایی است که کتابخانه ای از فیلم ها و سریال های تلویزیونی را از شبکه هایی مانند ANC، FOX، CBS، و محتوای Hulu Original ارائه می‌دهد.

از طریق اشتراک آن، می‌توانید به مجموعه گسترده‌ای از نسخه‌های اصلی Hulu، از جمله فیلم‌ها، مستندها و سریال‌های تلویزیونی دسترسی داشته باشید.

همچنین شبکه‌ها و کانال‌هایی را ارائه می‌کند که می‌توانید با هزینه اضافی به برنامه خود اضافه کنید، که به شما امکان می‌دهد بسته Hulu شخصی‌سازی شده خود را ایجاد کنید.

HBO Max:

HBO Max یک سرویس ویدیویی درخواستی مبتنی بر اشتراک آمریکایی است که همه HBO را با موارد دلخواه تلویزیون، فیلم‌های پرفروش و Max Originals جدید همراه می‌کند.

این شامل فیلم‌هایی می‌شود که از طریق حق پخش تلویزیونی موجود HBO که منبع آن از برادران وارنر است، در دسترس است.

این اجازه می دهد تا حداکثر پنج نمایه بیننده مجزا با اولویت های فردی و حتی کدگذاری رنگ تنظیم کنید. و سرویس بدون آگهی امکان دانلود برای مشاهده آفلاین تلفن همراه را فراهم می‌کند.

 

طرح ها و قیمت ها برای Hulu و HBO Max

HBO Max با قیمتی بیشتر از Hulu عرضه می شود، با هزینه طرح پایه 9.99 دلار در ماه در مقایسه با Hulu 5.99 دلار در ماه. اچ بی او مکس همچنین گزینه‌های طرح خود را با طرح بدون آگهی با 14.99 دلار در ماه به حداکثر می‌رساند، در حالی که Hulu گزینه‌های اضافی فراوانی برای برچسب‌گذاری روی طرح موجود دارد.

HBO Max گزینه DVR ارائه نمی‌کند، اما می‌توان برنامه‌های تلویزیونی، فیلم‌ها و سایر برنامه‌های زنده را پس از پخش با طرح بدون آگهی HBO Max بارگیری کرد. Hulu راهی است که باید هنگام مشاهده گزینه‌های Live TV و افزونه‌های سرویس‌های دیگر بروید.

HBO Max with Ads

در مجموع حدود چهار دقیقه تبلیغات در هر ساعت محتوای تماشا شده دارد. تبلیغات HBO در مقایسه با ردیف پشتیبانی شده توسط Hulu که اغلب شامل وقفه های تبلیغاتی تا 90 ثانیه است، کوتاه‌تر هستند. با طرح پایه HBO Max، کاربر نمی‌تواند از همه فیلم‌های معروف لذت ببرد یا محتوای دانلودی را برای مشاهده آفلاین دانلود کند.

HBO Max (بدون آگهی) گزینه بدون آگهی است و دسترسی کاربر را به تمام محتوای ارائه شده در پلتفرم، از جمله گزینه دانلود برای مشاهده آفلاین، به دست می آورد.

Hulu :

اساسا، Hulu چهار طرح مختلف ارائه می دهد. Hulu، Hulu (بدون تبلیغات)، Hulu+ Live TV، Hulu (بدون تبلیغات) + تلویزیون زنده. در اینجا اطلاعات کامل برنامه ها و هزینه های Hulu آمده است.

Hulu (پشتیبانی از تبلیغات):

این یک برنامه تبلیغاتی است و هزینه آن 6.99 دلار در ماه است.
دسترسی به هزاران فیلم پرطرفدار، نمایش و موارد دیگر را از کتابخانه خود در اختیار شما قرار می دهد.
دارای طیف گسترده ای از افزونه ها مانند SHOWTIME، STARZ، HBO، Cinemax و ESPN است.
هر افزونه به شما امکان دسترسی به نمایش‌ها و فیلم‌های ممتاز را از کتابخانه‌شان می‌دهد که می‌توانید مستقیماً از برنامه تماشا کنید.

Hulu (بدون تبلیغات):

همچنین می‌توانید با The Disney Bundle در یکی از طرح‌های Hulu (بدون تبلیغات) آن مشترک شوید.
شما می توانید با پرداخت هزینه اضافی در هر یک از شریک یا افزونه های ممتاز آن اشتراک کنید.
ممکن است قبل از ویدیوهای خاص محتوای تبلیغاتی برای نمایش فیلم‌ها و نمایش‌های دیگر وجود داشته باشد که می‌توانید با افزونه‌ها به آنها دسترسی داشته باشید.
می توانید از کتابخانه Hulu به همه چیز دسترسی داشته باشید.
قبل از ثبت نام، پیش نمایشی از فیلم ها و نمایش ها دریافت کنید.

Hulu + تلویزیون زنده:

دسترسی به همه چیز از کتابخانه پخش Hulu به همراه بیش از 75 کانال که می توانید در خانه تماشا کنید.
همچنین می‌توانید با پرداخت هزینه ماهانه به افزونه‌های تلویزیون زنده مانند DVR پیشرفته، شبکه‌های سرگرمی، افزودنی ورزشی، صفحه نمایش نامحدود و شبکه‌های اسپانیایی دسترسی داشته باشید.
اخبار فوری، ورزش های زنده، صابون های روزانه، پیش بینی آب و هوا، نمایش های جوایز، درام های پربیننده، جدیدترین نسخه های اصلی Hulu و بسیاری دیگر را تماشا کنید.
حداکثر 50 ساعت پخش زنده تلویزیونی را ضبط کنید و با راهنمای زنده، آنچه را که اکنون پخش می شود و آنچه در دو هفته آینده در راه است را مشاهده کنید.

Hulu (بدون تبلیغات) + تلویزیون زنده:

همه چیزهایی را که Hulu (بدون تبلیغات) و Hulu + Live TV شامل می شود ارائه می‌دهد.
علاوه بر این، می‌توانید کانال‌های بیشتر و ویژگی‌های ارتقا یافته مانند صفحه نمایش نامحدود، شبکه‌های اسپانول، DVR ابری پیشرفته و شبکه‌های سرگرمی را دریافت کنید.
افزونه Enhances Cloud DVR فقط به شما امکان می دهد تا از طریق وقفه های تبلیغاتی در ویدیوهای ضبط شده به سرعت جلو بروید.
شما می‌توانید همه چیز را مانند آخرین قسمت‌ها، فصل‌های کامل، انیمه‌های زیربله یا دوبله، سریال‌های برنده جایزه، مستندها، فیلم‌ها، به‌علاوه محتوای زنده و درخواستی از بیش از ۷۵ کانال تماشا کنید.

در حالی که HBO Max هیچ یک از این کانال‌های اصلی را شامل نمی‌شود، اما طیف گسترده‌ای از سریال‌های تلویزیونی را بین DC، CNN، TNT، TBS، truTV، Cartoon Network، Adult Swim، Rooster Teeth و Looney Tunes ارائه می‌کند. این شامل نمایش های: دوستان، پارک جنوبی، نظریه انفجار بزرگ، زن شگفت انگیز، و بیشتر است.

مقایسه HBO Max  و Hulu از نظر کانال های محلی

HBO Max از تلویزیون محلی پشتیبانی نمی‌کند، در حالی که Hulu با تلویزیون زنده از شبکه های مختلفی پشتیبانی می‌کند که بسته به مکان متفاوت هستند. کاربران می‌توانند به راحتی مکان خود را در وب سایت Hulu جستجو کرده و شبکه های موجود در منطقه خود را بیابند.

مقایسه HBO Max  و Hulu از نظر کانال های ورزشی

HBO Max هنوز محتوای ورزشی را ارائه نمی‌دهد، اگرچه Turner Sports و MLB WarnerMedia قراردادی هفت ساله امضا کرده اند که HBO Max را به یک خروجی آینده برای پخش بازی تبدیل می‌کند. Hulu + Live TV شامل ESPN، ESPN2، ESPN News، ESPN U، ESPN College Extra، BTN، شبکه ورزشی CBS، شبکه SEC و شبکه NFL است.

مقایسه HBO Max  و Hulu از نظر کانال های سرگرمی

HBO Max را می توان برای دسترسی به محتوای انحصاری که HBO اورجینال است یا فقط در پلتفرم آن ارائه می‌شود استفاده کرد. اما به طور عمده، Hulu قادر خواهد بود از تمام خواسته ها و نیازهای تماشای شما پشتیبانی کند.

مقایسه HBO Max و Hulu از نظر ویژگی‌ها

Cloud DVR

HBO Max هیچ ساعت ذخیره سازی Cloud DVR ارائه نمی‌دهد، در حالی که Hulu 50 ساعت را ارائه می‌دهد.

جریان های همزمان

HBO Max سه استریم همزمان و Hulu دو استریم همزمان را به اضافه یک گزینه 10 دلاری برای اضافه کردن استریم های نامحدود ارائه می‌دهد.

گزینه‌ها

Hulu DVR پیشرفته Cloud، صفحه نمایش نامحدود، HBO Max، CINEMAX، SHOWTIME، STARZ و افزونه سرگرمی، اسپانیایی و ورزشی را ارائه می‌دهد. از آنجایی که Hulu به چندین افزونه اجازه می‌دهد، تعداد خدماتی را که مشترک باید مدیریت کند، یکپارچه می‌کند، زیرا همه آنها به راحتی از طریق Hulu صورتحساب می‌شوند.

نمایه‌ها

HBO Max به حداکثر پنج نمایه کاربر اجازه می‌دهد. قابلیتی که در برنامه های قبلی HBO Now یا HBO Go موجود نیست. اشتراک گذاری یک حساب را آسان تر می‌کند. بسیاری از مشترکین فعلی HBO از طریق Comcast، Charter یا بسته AT&T به Max به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

برنامه‌های هولو:

شن و ماسه از قسمت‌های سریال از شبکه‌های بزرگ. برای طرفداران انیمیشن، نمایش‌هایی مانند Bob’s Burgers، Archer، Futurama، Adventure Time و بسیاری دیگر وجود دارد.

و برای طرفداران درام و کمدی، شامل Bones، The X-Files، Killing Eve، Brooklyn Nine-Nine، Malcolm in the Middle، Seinfeld، Letterkenny، Broad City، The Orville و غیره است!

Hulu مانند سایر پلتفرم‌های استریم مانند Amazon Prime و Netflix، محتوای اصلی ایجاد می‌کند.

برخی از بهترین آثار اصلی Hulu عبارتند از: Helstrom، Little Fires Everywhere، The Handmaid’s Tale، High Fidelity Marvel’s Runaways، Veronica Mars، Castle Rock و Harlots.

تلویزیون زنده در هولو:

Hulu + Live TV دارای مجموعه ای عمیق از محتوا در دسته بندی های سرگرمی، اخبار و ورزشی است.

کانال های خبری و سرگرمی در هولو:

کانال‌های خبری و سرگرمی آن عبارتند از: Fox Business، MSNBC، ABC News، CNBC، CNN، Fox News، Discovery، Cartoon Network، FX، National Geographic، TBS، TLC، Food Network، Disney، Animal Planet، TNT، FXM و غیره.

علاوه بر فید زنده، می توانید محتوای درخواستی را از شبکه های مختلفی که ارائه می دهد تماشا کنید.

ورزش:

علاوه بر کانال‌های محلی که در کد پستی خود دریافت می‌کنید، مجموعه آن شامل CBS Sports، ESPNEWS، BTN، ESPN، ESPN2، Golf Channel و Olympic Channel می‌شود.

برای تبدیل شدن به بهترین گزینه برای پخش بازی های NFL، Hulu شبکه های NFL را بدون هزینه اضافی دارد و افزونه ورزشی 9.99 دلاری را در ماه راه اندازی کرد.

HBO Max

HBO Max مجموعه‌ای باورنکردنی از محتوا دارد که نمایش‌های فعلی و کلاسیک HBO، نسخه‌های اصلی Max، و فیلم‌ها و نمایش‌های منتخب از دیگر برندهای WarnerMedia را ترکیب می‌کند.

اشتراک بدون آگهی و پشتیبانی شده از آگهی بیش از 10000 ساعت نمایش و فیلم نمادین را ارائه می دهد. با این حال، عمدتا بر توسعه محتوای اصلی تمرکز دارد.

برادران وارنر در همان روزی که در سینماها اکران شدند، فیلم‌های زیادی را از HBO Max پخش کردند. اینها عبارتند از: رستاخیزهای ماتریکس، فیلم Think Dune، فیلم Suicide Squad، Godzilla vs Kong و غیره.

فیلم‌های کلاسیک عبارتند از: یک تراموا به نام آرزو، شورشی بدون دلیل، شهروند کین، بر باد رفته، جادوگر شهر اوز، ادیسه اسپیسی، کازابلانکا، و غرور و تعصب. کتابخانه فیلم های HBO Max یکی از بهترین ویژگی های آن است!

مجموعه‌های انیمیشن کلاسیک و معاصر نیز در HBO Max ظاهر می‌شوند، مانند Dexter’s Laboratory، The Flintstones، Samurai Jack، Adventure Time، Teen Titans، Steven Universe و The Jetsons.

در مورد انیمه، Kabaneri of the Iron Fortress، Rurouni Kenshin، Erased، Kill la Kill، In/Spectre و Fullmetal Alchemist: Brotherhood را ارائه می دهد. اگرچه لیست مناسبی است، اما تعداد زیادی برنامه پخش انیمیشن وجود دارد که کاملاً به انیمه اختصاص داده شده است.

نسخه اصلی HBO Max

تعدادی نمایش اصلی مانند فیلم های ویژه، مستند، سریال، مینی سریال و فیلم ارائه می دهد. نمایش های تولید شده برای HBO Max Max Originals نام دارند و به سه دسته تقسیم می شوند: Millennials & Gen Z، Kids & Family و Adult.

برخی از عناوین محبوب نسخه های اصلی HBO Max عبارتند از: Game of Thrones، Curb Your Enthusiasm، Six Feet Under، The Flight Attendant، Chernobyl، Last Week Tonight، Oz، Big Little Lies و The Sapronas.

نمایش‌های دیگر عبارتند از Legendary ، یک بازی رقص و مد، Craftopia، یک مسابقه کاردستی برای بچه‌ها، مجموعه جدیدی از Bugs Bunny، Looney Tunes، Tweety Bird و غیره.

دستگاه‌های سازگار با HBO Max و Hulu

Hulu:

می‌توانید در دستگاه‌های پشتیبانی شده به Hulu دسترسی داشته باشید. اینها عبارتند از iPhone، iPad، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندروید، Fire TV، Roku، Chromecast، Apple TV، Android TV، LG TV، Samsung TV،  Fire، Xbox One، Vizio Smartcast TV، Xbox 360، Nintendo Switch، PlayStation 3 و ستاپ باکس 4، Xfinity Flex و X1.

HBO Max:

می توانید HBO Max را در هر دستگاه پشتیبانی شده تماشا کنید. می‌توانید HBO Max را در iPhone، iPad، iPod Touch، تلفن‌ها و تبلت‌های Android، تبلت‌های Amazon Fire را در وب دانلود کنید.

وقتی صحبت از تلویزیون‌ها و کنسول های بازی به میان می آید، از Amazon Fire TV، Android TV، Apple TV، Cox Contour 2 و Contour Stream Player، تلویزیون هوشمند ال‌جی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، Roku، تلویزیون سامسونگ، Spectrum WorldBox، تلویزیون هوشمند VIZIO پشتیبانی می‌کند. ، Xbox One، Xbox Series X|S، XClass TV، Xfinity X1 و Xfinity Flex.

اگر تلویزیون سازگار ندارید، می‌توانید در تلویزیون Chromecast، AirPlay و کابل HDMI نیز پخش جریانی کنید.

کیفیت ویدیو در هولو

می‌توانید محتوای Hulu را با کیفیت‌های ویدیویی با کیفیت بالا مانند 720p، 1080p، 4K Ultra HD و 60fps با کیفیت‌های ویدیویی با کیفیت بالا پخش کنید.

با این حال، باید در نظر داشته باشید که کیفیت به طور خودکار بسته به پهنای باند در دسترس شما تنظیم می شود. و اطمینان حاصل می کند که همیشه بهترین کیفیت تصویر را برای پخش داشته باشید.

می‌توانید محتوای انتخابی را با کیفیت استاندارد (1.5 مگابیت در ثانیه)، کیفیت بالا 720 (3 مگابیت در ثانیه)، وضوح 1080 (6 مگابیت در ثانیه) و 4K Ultra HD (16 مگابیت در ثانیه) پخش کنید.

اگر مشترک تلویزیون زنده هستید، می‌توانید پخش‌های زنده تلویزیونی مورد علاقه خود و ضبط‌های Cloud DVR را با حداکثر سرعت 720/60 فریم بر ثانیه یا 1080p/60 فریم بر ثانیه در دستگاه‌های سازگار پخش کنید.

Hulu با 4K Ultra HD:

کتابخانه Hulu از محتوای پشتیبانی شده 4K Ultra HD به طور مداوم در حال رشد است و بیشتر از Hulu Originals تشکیل شده است. اما برای پخش برنامه های 4K Ultra HD به یک دستگاه سازگار نیاز دارید.

Hulu با HDR:

می‌توانید Hulu Originals انتخاب شده را در HDR، HDR10، HDR10+، و Dolby Vision در دستگاه‌های انتخابی مانند Fire TV، Fire TV Stick، Fire TV Cube، Apple TV 4K، Roku، Vizio و Chromecast Ultra پخش کنید.

کیفیت جریانی در HBO Max:

پخش جریانی در 4K HDR فقط با طرح بدون آگهی در دسترس است. و برای پخش جریانی 4K HDR با صدای Dolby Atmos، به دستگاه‌های پخش جریانی 4K HDR، اینترنت پرسرعت و سیستم صوتی با قابلیت Dolby Atmos نیاز دارید.

با این وجود، فقط می‌توانید فیلم‌های خاصی را با کیفیت 4K Ultra HDR، Dolby Vision، و HDR 10 تماشا کنید. این فیلم‌ها شامل مجموعه فیلم‌های The Matrix، The Little Things، Godzilla vs Kong، Reminiscence، کریسمس 8 بیتی، In the Heights و تعدادی دیگر هستند.

 

سوالات متداول درباره مقایسه HBO Max و Hulu

آیا می توانید HBO Max را در Hulu تماشا کنید؟

از طریق افزونه Premium، می‌توانید به HBO Max دسترسی داشته باشید و برنامه‌های محبوب HBO، فیلم‌ها، نسخه‌های اصلی HBO Max را فقط با 14.99 دلار در ماه تماشا کنید.

چگونه می توانم HBO Max را در Hulu تماشا کنم؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه پایه Hulu خود را تعیین کنید و سپس HBO Max را با 14.99 دلار در ماه به حساب Hulu خود اضافه کنید و فیلم ها، مستندها، فیلم های کمدی ویژه و موارد دیگر را تماشا کنید.

آیا HBO Max با Hulu ارزانتر است؟

خیر. هزینه افزودنی HBO Max 14.99 دلار در ماه است که همان قیمت اشتراک ماهانه معمول HBO Max است. بنابراین، HBO Max با Hulu ارزان‌تر نیست.

آیا می‌توانم Hulu را به صورت رایگان دریافت کنم؟

اگر یک مشترک جدید Hulu هستید، می توانید با ثبت نام برای یک دوره آزمایشی رایگان، هر طرح Hulu را به صورت رایگان امتحان کنید. با این حال، پس از پایان دوره آزمایشی رایگان، هزینه ماه به ماه از شما کسر می شود.

کدام سرویس در کل بهتر است؟

به طور کلی، Hulu جامع ترین شبکه را برای تماشای وسیع ترین طیف محتوا ارائه می‌دهد، اما HBO Max یک گزینه عالی برای کاربرانی است که قبلاً هستند که ممکن است دسترسی رایگان به شبکه ارائه دهد. مطمئناً نمایش‌ها و فیلم‌های اضافی و انحصاری از طریق HBO Max در دسترس هستند، اگرچه برای اکثر کاربران احتمالاً خرید این سرویس به عنوان یک افزودنی از طریق Hulu منطقی است.

بنابراین، اکنون این سوال پیش می آید که آیا HBO Max بهتر از Hulu است یا برعکس؟ خوب، HBO Max و Hulu هر دو حاوی ترکیبی از Originals، نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی درخواستی، محتوای کودکان و موارد دیگر هستند. با این حال، Hulu از HBO Max پیشی می‌گیرد زیرا گزینه ها و افزونه های پخش زنده تلویزیون را ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، باید به خاطر داشته باشید که از طریق افزونه Hulu Premium، می‌توانید به HBO Max و نمایش‌ها، فیلم‌ها و نسخه‌های اصلی HBO Max با همان قیمت دسترسی داشته باشید.

با این حال، هنگام تصمیم گیری برای انتخاب سرویس پخش کامل برای شما، مهم است که تمام جزئیات مهم مانند برنامه ها، قیمت ها، سازگاری دستگاه و تجربه کاربر را نادیده نگیرید.

بنابراین، امیدواریم مقاله بالا در مقایسه HBO Max و Hulu به شما کمک کرده باشد تا بهترین سرویس پخش را انتخاب کنید.

دوستان برای خرید اکانت HBO Max و خرید اکانت Hulu از فروشگاه اکانت استور دیدن فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *