اموزشی

ماندلی Mondly  اپلیکیشن یادگیری زبان چیست؟ اکانت ماندلی را از کجا می‌توانیم تهیه کنیم؟

ماندلی Mondly اپلیکیشن یادگیری زبان چیست؟ اکانت ماندلی را از کجا می‌توانیم تهیه کنیم؟
اپلیکیشن زبان ماندلی Mondly به عنوان یک کمک مطالعه برای تقویت کلمات و مفاهیم اساسی که در کلاس یا برنامه دیگری یاد گرفته اید بسیار مناسب است. یک نسخه رایگان محدود وجود دارد، بنابراین می‌توانید آن را برای خودتان امتحان کنید.
بهترین برنامه‌های یادگیری زبان باید دو معیار را داشته باشند. اول، آنها باید زبانی را داشته باشند که شما می‌خواهید مطالعه کنید. دوم، آنها باید یک تجربه یادگیری به شما بدهند. Mondly یک برنامه و وب‌سایت یادگیری زبان است که زبان‌های زیادی را ارائه می‌کند. ماندلی به عنوان یک کمک مطالعه برای تقویت کلمات و مفاهیم اساسی که در کلاس یا برنامه دیگری یاد گرفته اید مناسب است. یک نسخه رایگان محدود دارد، بنابراین می‌توانید قبل از خرید اکانت ماندلی آن را برای خودتان امتحان کنید.

Mondly ماندلی چیست؟

Mondly  یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های یادگیری زبان موجود است. ماندلی از سال 2014 وجود داشته است.  از اولین باری که از برنامه معمولی Mondly استفاده می‌کنید، خواهید دید که تمرکز زیادی روی فناوری وجود دارد.  ماندلی یک برنامه فوق العاده مفید برای مبتدیان است. بر واژگان پایه تمرکز می‌کند و زبان را در یک پیشرفت طبیعی می‌سازد. اگر می‌خواهید فقط چند ماه از آن برای آماده شدن برای سفر به خارج از کشور یا به دلیل دیگری استفاده کنید، اشتراک ماهانه احتمالاً بهترین گزینه شما است. اگر قصد دارید برای مدتی از برنامه ماندلی استفاده کنید، توصیه می کنم اشتراک ماندلی را خریداری کنید.
یادگیری زبان با ماندلی

زبان های موجود در Mondly:

زبان‌های Mondly  برنامه‌هایی برای یادگیری 40 زبان دارد، با این فرض که شما انگلیسی زبان هستید و به زبان انگلیسی آموزش خواهید دید. آنها عبارتند از: آفریقایی، عربی، بنگالی، بلغاری، کاتالان، چینی، کرواتی، چک، دانمارکی، هلندی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، یونانی، عبری، هندی، مجارستانی، اندونزیایی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، لاتین، لتونی، لیتوانیایی ، نروژی، فارسی، لهستانی، پرتغالی (برزیلی و اروپایی)، رومانیایی، روسی، اسلواکی، اسپانیایی (اروپایی)، سوئدی، تاگالوگ، تایلندی، ترکی، اوکراینی، اردو و ویتنامی. اگر زبان آموزشی شما چیزی غیر از انگلیسی باشد، Mondly برنامه‌های زبان دیگری را نیز ارائه می‌کند، و می‌توانید زبانی را که در حال یادگیری هستید و زبان آموزشی خود را در هر زمان تغییر دهید.
چند موردی دارد که ماندلی ندارد، یعنی: اسپرانتو، هاوایی، ایرلندی، ناواهو (در نسخه بتا)، گالیک اسکاتلندی، سواحیلی، و ولزی.

نحوه کار در ماندلی

برای شروع کار وقتی به Mondly.com می‌روید یا اپلیکیشن موبایل را نصب می‌کنید، می‌توانید بلافاصله تمرینات را به زبان دلخواه خود شروع کنید. اگر قصد دارید به برنامه پایبند باشید، باید یک حساب کاربری برای پیگیری پیشرفت خود ایجاد کنید. هنگامی که زبان خود را انتخاب می کنید، سطح تجربه خود را نیز نشان می‌دهید: مبتدی، متوسط ​​یا پیشرفته.
اگر مطمئن نیستید که آیا برنامه ماندلی برای شما مناسب است یا خیر، می توانید این برنامه را به مدت هفت روز به صورت رایگان امتحان کنید. در طول دوره آزمایشی، شما به تمام ویژگی های برتر دسترسی دارید.برای دانلود برنامه ماندلی برای اندروید و ایفون از سایت رسمی ماندلی دیدن کنید.
نحوه کار در ماندلی

ویژگی‌های نسحه پرمیوم ماندلی

به طور کلی، هر زبان ماندلی دارای ویژگی های زیر در نسخه پریمیوم است:
250 درس برای زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته 33 مکالمه ربات چت که زندگی روزمره را پوشش می‌دهد. 36 درس ساخت واژگان فناوری تشخیص گفتار برای بهبود تلفظ شما و جداول صرف و دستور زبان به شما کمک می‌کند روان تر صحبت کنید.
به برنامه‌های Mondly Kids، Mondly AR و Mondly VR دسترسی داشته باشید.شما فعالیت های مختلفی را انجام می‌دهید تا در مورد موضوعات خاص بیاموزید.
یادگیری زبان‌های مختلف در ماندلی
اپلیکیشن Mondly Kids یکی دیگر از موارد اضافه شده به اشتراک ممتاز، اپلیکیشن Mondly Kids است. برنامه‌های زبان کودکان شروع به رایج شدن کرده‌اند، که به نظر من عالی است. ثبت نام در برنامه Mondly Kids بسیار شبیه به ثبت نام در برنامه معمولی Mondly است. زبان اصلی و مقصد و سطح خود را انتخاب می‌کنید. اپلیکیشن Mondly Kids برای کودکان پیش دبستانی و مدرسه ای آموزش زبان ارائه می‌دهد. 
زبان‌های برنامه Mondly Kids نیز مانند سایر برنامه‌های Mondly است، به این معنی که می‌توانید به عنوان یک خانواده یاد بگیرید. فعالیت ها و موضوعات نیز بسیار مشابه هستند. به نظر می رسد تفاوت اصلی بین برنامه معمولی و برنامه Mondly Kids در طراحی باشد. مشابه برنامه Mondly AR، برنامه Mondly Kids افزودنی خوبی است که اشتراک پرمیوم ماندلی دارد..

آیا Mondly ارزش خریدن را دارد؟

با برنامه Mondly AR و Kids، و همچنین سایر ویژگی‌های ممتاز، فکر می‌کنم اشتراک ممتاز قطعاً می‌تواند برای مبتدیان ارزشش را داشته باشد.  دروس زبان که با اشتراک ممتاز Mondly ارائه می‌شود، از واژگان پایه تا دوره‌های شغلی خاص را شامل می شود. به همین دلیل، مهم است که اهداف زبانی خود را با آنچه ماندلی ارائه می‌دهد مقایسه کنید. من شخصا متوجه شدم که دوره های شغلی خاص واقعا مفید بودند.
اگر در صنعت خدمات یا گردشگری کار می‌کنید، اشتراک Mondlyمی‌تواند واقعا برای شما مفید باشد. این یک تصویر از دوره های شغلی موجود در برنامه ماندلی است. برای مبتدیان و زبان آموزان جدید، ماندلی می‌تواند پایه ای عالی بسازد زیرا از ابتدا با مفاهیم بسیار ابتدایی شروع می‌شود. برای زبان آموزان متوسط ​​یا پیشرفته‌تر، ممکن است مطالب جدید زیادی را در برنامه ماندلی یاد نگیرید، اما ممکن است بتواند برخی از حفره‌ها را در واژگان شما پر کند.

مکالمات Mondly Chatbot

یکی دیگر از ویژگی‌های برتر ماندلی مکالمات ربات چت است. پس از اتمام دروس در هر مبحث، می‌توانید یک مکالمه ربات چت را تکمیل کنید که به شما کمک می‌کند تا استفاده از واژگان جدید خود را در یک مکالمه کامل تمرین کنید. شما پاسخ های خود را از چند گزینه انتخاب می کنید. پس از گوش دادن به صدا، هر عبارت مکالمه را با استفاده از فناوری تشخیص گفتار Mondly تلفظ می‌کنید. مانند دروس، این مکالمات ربات چت می‌تواند برای مبتدیان و کاربران متوسط ​​​​پایین واقعا مفید باشد. گفتگوها موضوعات جالبی دارند. می توانید یک جلسه کاری داشته باشید، یک قرار ملاقات در مطب دکتر بگیرید و یاد بگیرید که دوستان جدیدی پیدا کنید.
مکالمات Mondly Chatbot

جداول گرامر و صرف Mondly

یکی دیگر از ویژگی های برتر Mondly جداول گرامر و صرف است. یادگیری صرف افعال در هر زبانی واقعاً دشوار است، اما جداول Mondly آن را آسان‌تر می‌کند. جداول صرف را در زبان مقصد شما، در زبان مادری شما نشان می‌دهد و می توانید به تلفظ آن گوش دهید. می‌توانید به راحتی در زمان های مختلف پیمایش کنید تا با حروف صرف آشنا شوید. این بررسی Mondly در مورد دوره اسپانیایی Mondly بحث می کند.
جداول گرامر و صرف Mondly
هنگامی که فعالیت های زبانی را کامل می‌کنید، می‌توانید به جداول دستور زبان نگاه کنید تا به شما در درک صرف افعال کمک کند. این اسکرین شات یکی از آن جداول دستور زبان است. ترجمه انگلیسی و اسپانیایی یک فعل را نشان می‌دهد. با کلیک بر روی افعال می‌توانید به جداول صرف در دروس دسترسی پیدا کنید. فکر می‌کنم این یک راه مفید برای گنجاندن آنهاست، زیرا می‌توانید جمله مثال را در زمان‌های مختلف و با صرف‌های مختلف بیان کنید. این ویژگی مورد علاقه من در برنامه پریمیوم ماندلی موجود است.

اپلیکیشن Mondly AR

برنامه Mondly AR بخشی از اشتراک ممتاز است. AR مخفف واقعیت افزوده است و برنامه Mondly AR اولین برنامه یادگیری زبانی است که من دیدم که این فناوری را در خود جای داده است. به نظر می رسد AR روند رو به رشدی در دنیای اپلیکیشن ها داشته باشد، بنابراین استفاده از آن در یادگیری زبان بسیار جالب است. برنامه‌های واقعیت افزوده از دوربین گوشی شما استفاده می‌کنند و انیمیشن‌های دیجیتال را روی آن قرار می‌دهند. بهترین جنبه برنامه Mondly AR این است که برای استفاده از آن نیازی به دانش فنی ندارید. واقعا کاربرپسند است و تنظیم آن آسان است.

اپلیکیشن Mondly Kids

یکی دیگر از موارد اضافه شده به اشتراک ممتاز، اپلیکیشن Mondly Kids است. برنامه‌های زبان کودکان شروع به رایج شدن کرده‌اند، که به نظر من عالی است. ثبت نام در برنامه Mondly Kids بسیار شبیه به ثبت نام در برنامه معمولی ماندلی است. زبان اصلی و مقصد و سطح خود را انتخاب می کنید. اپلیکیشن Mondly Kids برای کودکان پیش دبستانی و مدرسه ای آموزش زبان ارائه می‌دهد. این اسکرین شات ناحیه یادگیری اپلیکیشن Mondly Kids را نشان می‌دهد. می‌توانید درس‌های مختلفی را انتخاب کنید و طرح‌بندی شبیه به برنامه معمولی پریمیوم ماندلی است.
زبان‌های برنامه Mondly Kids نیز مانند سایر برنامه‌های ماندلی است، به این معنی که می‌توانید به عنوان یک خانواده یاد بگیرید. فعالیت ها و موضوعات نیز بسیار مشابه هستند. به نظر می‌رسد تفاوت اصلی بین برنامه معمولی و برنامه Mondly Kids در طراحی باشد. مشابه برنامه Mondly AR، برنامه Mondly Kids افزودنی خوبی برای اشتراک ممتاز است.
همه دوره های زبان دارای موضوعات مشابهی مانند برنامه ریزی برای تعطیلات و رستوران ها هستند. این برنامه همچنین دارای موضوعات گرامر است، اما آنها نیز به همان روش آموزش داده می‌شوند، حتی اگر گرامر بین زبان های مختلف بسیار متفاوت است.
اپلیکیشن Mondly Kids

سخن پایانی

دوستان برنامه مفید ماندلی با ویژگی‌های جالب برای مبتدیان اپلیکیشن ماندلی با بهبود مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن برای یادگیری زبان به شما کمک می‌کند. این فعالیت‌ها موضوعات مختلفی مانند تجارت، خانواده، سفر، رستوران‌ها و موارد اضطراری را پوشش می‌دهد. کلمات واژگانی که ماندلی آموزش می‌دهد مفید هستند. چیزی که ماندلی را متمایز می‌کند، فناوری‌هایی است که از آن استفاده می‌کند، مانند AR، VR، و ربات‌های گفتگو. قیمت آن با سایر برنامه‌ها رقابتی است و اگر مبتدی هستید قطعا ارزشش را دارد.
دوستان برای خرید اشتراک ماندلی از فروشگاه اکانت استور دیدن فرمایید.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *