سرویس موزیک

اسکریبد Scribd سرویس کتاب صوتی و الکترونیکی چیست؟ خرید اکانت اسکریبد

اسکریبد Scribd سرویس کتاب صوتی و الکترونیکی چیست؟ خرید اکانت اسکریبد

 اسکریبد چیست؟

اسکریبد Scribd   یک سرویس اشتراک کتاب صوتی و کتاب الکترونیکی است که دسترسی به میلیون‌ها عنوان را ارائه می دهد. اعضای اسکربید می‌توانند تعداد نامحدودی کتاب صوتی، کتاب الکترونیکی، مجلات و نت موسیقی گوش دهند و بخوانند. Scribd که در سال 2007 راه اندازی شد، به سرعت به یکی از بهترین پلتفرم‌ های کتابخانه دیجیتال با بیش از 80 میلیون خواننده در سراسر جهان تبدیل شد. این اساساً ترکیبی از Audible و Kindle Unlimited است که فقط ارزان‌تر است. Scribd به اعضای خود اجازه می‌دهد تا هر تعداد کتاب که مایلند بخوانند و گوش دهند. می‌توانید به میلیون‌ها کتاب Scribd در دستگاه‌های تلفن همراه خود  Android، iPhone، iPad، Kindle Fire یا دیگران دسترسی داشته باشید و آنها را در هر کجا بخوانید.
می‌توانید از برنامه تلفن همراه اسکریبد استفاده کنید، وب سایت آنها را مرور کنید یا کتاب‌ها و مجلات از قبل دانلود شده را بخوانید. یکی از مواردی که اسکریبد را واقعاً از رقبا متمایز می‌کند این است که هر عضوی می‌تواند داستان‌های کوتاه و کتاب‌های خود را در این پلتفرم برای خواندن دیگران آپلود کند.
دوستان برای خرید اکانت اسکرابید از فروشگاه اکانت استور دیدن فرمایید.

آنچه اسکریبد به مشترکین خود ارائه می‌دهد، Scribd چگونه کار می‌کند؟

اسکریبد به شما امکان دسترسی به کتابخانه خود را از طریق هر یک از دستگاه‌های ذکر شده در بالا می‌دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید یا یک عضویت ماهانه بخرید، وارد شوید و کتاب یا مجله ای را که به آن علاقه دارید جستجو کنید. پس از یافتن آنچه به دنبالش بودید، روی دکمه “ذخیره” کلیک کنید تا عنوان را به کتابخانه شخصی خود اضافه کنید. اگر ترجیح می‌دهید کتاب را به صورت آفلاین بخوانید، فقط روی دکمه «دانلود» کلیک کنید. می‌توانید همزمان محتوا را در حداکثر چهار دستگاه تلفن همراه ذخیره کنید.
 

آیا اسکریبد رایگان است؟

نه، Scribd رایگان نیست. با این حال، اگر تردید دارید و نمی‌خواهید عضویت ماهانه بخرید، می‌توانید ابتدا برای یک ماه آزمایشی رایگان ثبت‌نام کنید و دسترسی به کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی، مجلات و نت‌های موسیقی موجود داشته باشید. فرآیند لغو بسیار آسان و سریع است. و اگر مانند من عاشق اسکریبد شدید و تصمیم به ادامه استفاده از این سرویس دارید، لازم نیست برای تمدید عضویت خود کاری انجام دهید، Scribd به طور خودکار این کار را برای شما انجام خواهد داد.
با این حال، چیزی برای نگرانی ندارید، اسکریبد یک شرکت با شهرت عالی است و آنها اطلاعات شما را با کسی به اشتراک نمی‌گذارند. 
دوستان برای خرید اکانت اسکریبد از فروشگاه اکانت استور دیدن فرمایید.

آیا اسکرایبد همه کتاب‌ها را موجود دارد؟

قبل از نوشتن این بررسی، من آنلاین شدم تا ببینم سایر اعضای Scribd در مورد این سرویس چه می‌گویند و اگرچه اکثر مردم از اسکریبد راضی هستند، شکایات زیادی نیز وجود داشت. بیایید نگاهی به برخی از آنها بیندازیم.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *