فیلم و سریال

hulu هولو سرویس پخش آنلاین چیست؟ خرید اشتراک hulu

هولو سرویس پخش آنلاین چیست؟ خرید اشتراک hulu

سرویس پخش استریم آنلاین فیلم و موسیقی هولو hulu چیست؟

hulu هلو یک سرویس محتوای جریانی است که به عنوان یک پلتفرم برای برنامه‌های تلویزیونی که اخیراً پخش شده شروع شد، اما از آن زمان به یک سرویس عظیم با فیلم های کامل، برنامه های اصلی و گزینه های تلویزیون زنده تبدیل شده است. هولو دیگر محتوای رایگان ارائه نمی‌دهد مگر اینکه در یک برنامه آزمایشی شرکت کنید.

هولو چگونه کار می‌کند؟

می توانید از سرویس پخش هولو از صفحه های مختلف استفاده کنید و پنج نفر دیگر می‌توانند با نمایه خود به حساب شما دسترسی داشته باشند. هر پروفایل جدا از بقیه است، اما هزینه اضافی ندارند. تمام سابقه مشاهده و توصیه‌ها برای هر نمایه منحصر به فرد است. حتی بچه‌ها هم می‌توانند پروفایل هولو خود را داشته باشند تا استفاده از آنها را به محتوای مناسب برای کودکان محدود کنند. تمام محتوای هلو 100 درصد قانونی برای پخش است. این به این دلیل است که با ارائه دهندگان محتوا معاملات واقعی دارد که به HULU اجازه می‌دهد محتوا را از شبکه های خود منتشر کند.

مالک هولو کیست؟

در حال حاضر متعلق به شرکت والت دیزنی و Comcast است. با این حال، دیزنی کاملاً این پلتفرم را کنترل می کند و Comcast موافقت کرده است که سهام خود در هلو را در سال 2024 به دیزنی بفروشد.

چرا هولو تبلیغات دارد؟

اگر در طرح اشتراک هولو Hulu (بدون تبلیغات) مشترک هستید، اما همچنان تبلیغات می‌بینید، ممکن است به این دلیل باشد که در حال تماشای یک برنامه حذف شده هستید که هنوز یک استراحت کوچک تبلیغاتی قبل و بعد از هر قسمت پخش می‌کند. اگر مشترک هولو (بدون تبلیغات) به اضافه تلویزیون زنده هستید، به بسیاری از محتوای شبکه درخواستی دسترسی پیدا می‌کنید که همچنان تبلیغات را نشان می‌دهند. تلویزیون زنده در هولو پخش می‌شود.

برای خرید اشتراک هولو از فروشگاه اکانت استور دیدن فرمایید.

هولو چه برنامه‌هایی را نمایش می‌دهد؟

Hulu شامل برنامه ها و محتوای اصلی از دیزنی، فاکس، بی بی سی آمریکا، Showtime، TLC، CBS، ABC News، Animal Planet، Complex، Freeform، FX و دیگران است. پخش جریانی از Hulu رایگان نیست، بنابراین ابتدا باید یک طرح خریداری کنید. برخی از محتواها به طور پیش‌فرض در طرح گنجانده نشده است، اما می‌توان آن را اضافه کرد، که با هزینه اضافی همراه است. اگر می‌خواهید تبلیغات در Hulu را حذف کنید، این هزینه اضافی نیز هست. صفحه اصلی Hulu طرح های هولو شما می‌توانید از بین چهار طرح پایه انتخاب کنید که همه آنها شامل دسترسی به کتابخانه کامل فیلم‌ها و نمایش های هولو است.

 

برنامه‌های hulu هلو

 

طرح های هولو

یک طرح استاندارد Hulu را می‌توان با یا بدون تبلیغات خریداری کرد. طرح تلویزیونی زنده Hulu شامل محتوای بیشتری است زیرا شبیه یک اشتراک کابلی سنتی است. بسته به موقعیت مکانی شما، کانال های زنده و درخواستی وجود دارد که اخبار، ورزش، سبک زندگی، فیلم، محتوای مناسب برای کودکان و سرگرمی را پوشش می‌دهد. (لیست کانال‌های هلو را در منطقه خود بررسی کنید). همچنین بدون آگهی در دسترس است.

 سایر خدمات پخش، مانند HBO Max و Disney Plus نیز می‌توانند با اشتراک هلو شما همراه شوند.

چند دستگاه می توانند هلو را همزمان پخش کنند؟

با وجود بسیاری از خدمات پخش ویدیوی ممتاز که امروزه در دسترس هستند، تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک از آنها برای شما بهترین هستند، می‌تواند دشوار باشد. اگر همه آنها فیلم‌ها و برنامه‌ها را پخش می کنند، واقعاً چه تفاوتی با هم دارند؟ آیا آنها همان فیلم ها را شامل نمی شوند؟

هولو چه تفاوتی با سایر خدمات دارد؟

تفاوت عمده بین Hulu، Netflix و سایر سرویس‌ها مانند Sling TV، انتخاب محتوای آنها، هزینه پخش، ویژگی‌ها و دستگاه‌ها و مکان‌هایی است که می‌توانید از آنها پخش جریانی کنید. برای شروع تلاش خود برای انتخاب بهترین سرویس پخش ویدیو برای خود، خواه Hulu، Netflix، Amazon Prime Video و غیره باشد.

چه نمایش‌ها و فیلم‌های اصلی در هولو هستند؟

فیلم‌های اصلی Hulu شامل کمدی‌هایی مانند Vacation Friends و The Bing، مستندهایی مانند Kid 90 و I Am Greta، و فیلم‌های ترسناک مانند Run و Books of Blood هستند. نمایش‌های اصلی هولو عبارتند از: The Handmaid’s Tale، Love Victor و Ramy است.

چگونه Hulu را در تلویزیون خود تماشا کنم؟

Hulu را در تلویزیون خود با استفاده از برنامه یا مرورگر، دستگاه ارسال محتوا، تلویزیون هوشمند یا با وصل کردن رایانه به تلویزیون تماشا کنید. Google Chromecast، Roku، Apple TV و Amazon Fire Stick همگی از Hulu پشتیبانی می‌کنند. کنسول‌های بازی مانند PS5 و Nintendo Switch نیز می‌توانند Hulu را روی تلویزیون شما پخش کنند.

چگونه دیزنی پلاس را به Hulu اضافه کنیم چه چیزی در Hulu موجود است؟

Hulu ژانرهای زیادی دارد که به شما کمک می‌کند فیلم ها و نمایش های خاصی را پیدا کنید، مانند اکشن، جنایی، آخر شب، لاتین، ترسناک، کمدی، اخبار، کلاسیک، ورزشی، آشپزی و غذا، هیجان انگیز، نوجوانان، LGBTQ+، علم و فناوری، بزرگسالان انیمیشن، کمدی، عاشقانه، و واقعیت. ژانرهای هولو اگر نمی‌خواهید زمانی را صرف مرور ژانرهای Hulu کنید، می‌توانید فیلم‌ها و نمایش‌های موجود را بر اساس محبوب‌ترین‌ها، عناوین جدید اضافه شده، نسخه‌های اصلی هولو و سایر دسته‌ها مشاهده کنید.

 

لیست برنامه‌های موجود در hulu

 

دیدن فیلم‌های هولو از طریق صفحه Hubs

برای فیلم‌های هولو روش دیگری برای یافتن آنچه در هولو تماشا کنید، از طریق صفحه Hubs است. از اینجا، می‌توانید بر اساس کانال‌هایی که در آن‌ها مشترک هستید مرور کنید، مانند هر افزونه و دسته‌بندی ویژه برای کودکان، اخبار، و کانال‌هایی مانند Cartoon Network، Adult Swim، A&E، Discovery، Bravo، Disney Channel، CMT، HGTV ، عمر، تاریخ، و بسیاری دیگر. صفحه Hulu Hubs Hulu همچنین مجموعه‌هایی مانند Quick Bites، Binge-Worthy TV، For The Family، Binge دهه 80، Indies، Terrifying TV، Cult و Staff Picks در دسترس دارد.

 

 

فیلم‌های هولو

 

این یک راه لذت بخش برای آشنایی با برنامه‌هایی است که ممکن است به طور معمول از آنها عبور کرده باشید. برای دیدن آنچه می توانید تماشا کنید، نیازی به پرداخت هزینه برای هولو ندارید. صفحه محتوای هلو را باز کنید تا کتابخانه را مرور کنید. با این حال، برای پخش واقعی چیزی، به یک حساب هولو نیاز دارید. برای مدت کوتاهی رایگان است، بنابراین می توانید احساس کنید که از آن چه چیزی به دست خواهید آورد.

چگونه یک حساب Hulu ایجاد کنیم؟

همه کاربران جدید می توانند قبل از تعهد به یک برنامه ماهانه، یک آزمایش رایگان از هلو دریافت کنند. بسته به طرحی که انتخاب کرده‌اید، می‌توانید تا یک ماه رایگان دریافت کنید. اگر اشتراک هولو Hulu خود را تا پایان دوره آزمایشی لغو نکنید، هزینه ماه یا هفته بعد از شما کسر خواهد شد.

در اینجا نحوه شروع به کار آمده است:

از صفحه Hulu Plans دیدن کنید.

یک بسته را انتخاب کنید یا فقط برای Hulu ثبت نام کنید. طرح مورد نظر خود انتخاب کنید. حتماً طول دوره آزمایشی را برای طرحی که انتخاب می‌کنید دوباره بررسی کنید.

 

ایجاد حساب در هولو

 

گزینه Live TV فقط برای هفته اول رایگان است در حالی که دو مورد دیگر برای یک ماه کامل رایگان هستند. با پر کردن فرم و انتخاب ادامه، حساب Hulu خود را ایجاد کنید.

نمایه خود را یکپارچه کنید و شروع به استفاده از هولو کنید. بهترین فیلم‌های هولو در حال حاضر (ژوئن ۲۰۲۲) جایی که می توانید Hulu را تماشا کنید Hulu از Hulu.com  است و در دستگاه‌های مختلف، از تلویزیون‌های هوشمند و کنسول‌های بازی گرفته تا تلفن‌ها، تبلت‌ها، دستگاه‌های پخش جریانی و رایانه در دسترس است.

دانلود برنامه هولو

دانلود برنامه hulu برای اندروید و دانلود برنامه  hulu  برای iOS  نحوه دانلود فیلم و نمایش از هولو گزینه دانلود فیلم ها و نمایش های منتخب از Hulu در هر یک از طرح های بدون آگهی موجود است. ذخیره یک ویدیو در دستگاهتان به شما امکان می‌دهد آن را بدون اتصال داده تماشا کنید و در محدودیت صفحه نمایش شما حساب نمی‌شود. دانلود فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی Hulu فقط برای دستگاه های Android، iOS و Amazon Fire در دسترس است. برای مشاهده فقط محتوای موجود برای دانلود، عبارت قابل دانلود را جستجو کنید. پس از انتخاب، روی دانلود در کنار ویدیو ضربه بزنید تا آن را ذخیره کنید. هر چیزی که از Hulu دانلود می کنید از طریق برگه DOWNLOADS در برنامه قابل دسترسی است. قابل بارگیری، بارگیری و بارگیری که در برنامه هولو برای Android برجسته شده است.

 

دانلود برنامه‌های hulu

 

محدودیت های هلو

هنگام دانلود فیلم و نمایش از هولو باید از چندین محدودیت آگاه باشید: شما می توانید تا 25 فیلم و قسمت را در هر زمان معین در هر حساب ذخیره کنید. همه ویدیوها قابل دانلود نیستند. هیچ محتوایی از یک سرویس افزودنی ممتاز را نمی‌توان برای مشاهده آفلاین ذخیره کرد، و همچنین نمی‌توانید محتوای پشتیبانی‌شده با تبلیغات را از شبکه دانلود کنید. دانلودها دائمی نیستند. در صورت رعایت هر یک از این شرایط، آن‌ها حذف خواهند شد:

30 روز از ذخیره آن می‌گذرد، 48 ساعت از شروع تماشای آن می‌گذرد، محتوا از کتابخانه Hulu حذف یا شما طرح خود را لغو می‌کنید یا به طرحی که از مشاهده آفلاین پشتیبانی نمی‌کند. فقط پنج دستگاه با استفاده از حساب شما می توانند به طور همزمان فیلم‌ها و نمایش‌ها را به صورت آفلاین ذخیره کنند.

چگونه اشتراک Hulu خود را لغو کنم؟

به صفحه حساب Hulu خود وارد شوید، سپس لغو را در زیر اشتراک خود انتخاب کنید. اگر از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید اشتراک  هولو خود را موقتاً متوقف کنید یا نه، ادامه برای لغو را انتخاب کنید. دستورالعمل های روی صفحه را برای تکمیل فرآیند لغو دنبال کنید.

سخن پایانی

دوستان برای خرید اشتراک هولو hulu از فروشگاه اکانت استور دیدن فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *