سرویس موزیک

یوتیوب پرمیوم موزیک YouTube Music Premium چیست؟ خرید اشتراک یوتیوب پرمیوم

یوتیوب پرمیوم موزیک YouTube Music Premium چیست؟ خرید اشتراک یوتیوب پرمیوم

دوستان در این مقاله می‌خواهیم صفر تا صد اشتراک یوتیوب پرمیوم را برایتان توضیح دهیم. اگر از تماشای اجراهای زنده، موزیک ویدیوها و جلدها لذت می‌برید، YouTube Music Premium یک سرویس پخش جریانی عالی است. کتابخانه وسیع آن به راحتی در آن گم می‌شود. کیفیت صدا در مقایسه با رقبا پایین‌تر است، اما برای هر کسی که نیاز دارد موسیقی خود را بدون پرداخت هزینه‌های اضافی ماهانه از یک ارائه‌دهنده شبکه، در حال حرکت باشد، گزینه مناسبی است. اشتراک هنرمندان از طریق برنامه جدا از اشتراک‌های معمولی حساب YouTube است

دوران مالکیت موسیقی، چه به صورت فیزیکی و چه دیجیتال، مدت‌هاست که گذشته است. تعداد زیادی از خدمات پخش قابل دوام وجود دارد، اما همه به یک اندازه ایجاد نمی‌شوند، و مطمئناً همه به طور یکسان به هنرمندان پرداخت نمی‌کنند. یوتیوب پرمیوم  امکان دسترسی به ویدیوها و آهنگ‌های زیر دسته «موسیقی» YouTube را فراهم می‌کند.

 

YouTube Music یوتیوب موزیک چیست؟

 

YouTube Music Premium یک سرویس اشتراک پولی است که هدف آن رقابت با شرکت‌هایی مانند Apple Music و Spotify است. یوتیوب موزیک در مقابل YouTube با سایر سرویس‌های پخش بدون آگهی محبوب مانند Spotify، Apple Music و Tidal است. YouTube Music Premium رسماً جای Google Play Music را در حوزه خدمات پخش جریانی گرفته است.

YouTube Music کتابخانه وسیعی از موزیک ویدیوهای رسمی و غیر رسمی را ارائه می‌دهد که نتایج جستجو را در کنار فایل های صوتی پر می‌کند. قبلاً، اشتراک در نمایه YouTube Music یک هنرمند به طور خودکار در حساب YouTube معمولی شما در کانال مذکور مشترک می‌شد. با این حال، یوتیوب از آن زمان مکانیسم اشتراک را به روز کرده است تا اشتراک یوتیوب موزیک را از اشتراک YouTube جدا کند. بله، گیج کننده است، همانطور که برای بی شمار برنامه‌های همپوشانی گوگل معمول است.

YouTube Music Premium به شما امکان می‌دهد محتوا را بارگیری کنید و از هر کجا به آن گوش دهید، از اجرای بیش از حد داده‌هایتان جلوگیری می‌کند.

مانند Google Play Music، Spotify، Tidal و Apple Music، می‌توانید موسیقی را دانلود کنید و بدون استفاده از تمام داده‌های خود به آنها گوش دهید. این برای هر کسی با برنامه داده محدود بسیار ارزشمند است و انجام آن فقط چند لحظه طول می کشد. YouTube Music نیز مستقیماً از طریق بلندگوهای هوشمند Sonos قابل دسترسی است.

 

نحوه استفاده از یوتیوب پرمیوم موزیک

 

YouTube Music Premium دسترسی بدون آگهی به موزیک ویدیوهای غیررسمی و رسمی را در کنار اجرای زنده در اختیار مشترکین قرار می‌دهد.
رابط‌های موبایل و دسکتاپ تقریباً یکسان هستند. صفحه اصلی فهرستی از دسته‌های معمولی را نشان می‌دهد: موارد دلخواه، توصیه‌شده، جدید، و حالات متناسب با ترجیحات شما. از آنجا، می‌توانید برای جستجوی یک هنرمند یا آهنگ خاص، فهرست ویژه ویدیویی را بررسی کنید و کتابخانه خود را بررسی کنید.

اگر در حال گوش دادن به یک موزیک ویدیو هستید، می‌توانید با انتخاب «آهنگ» در بالای صفحه، به حالت فقط صوتی تغییر دهید. با انجام این کار، به‌جای پخش موزیک ویدیوی صوتی بدون ویدیو، نسخه واقعی صوتی را بالا می‌برد. این عالی است زیرا هر دیالوگ اضافی موجود در یک موزیک ویدیو را که در ویرایش آلبوم وجود ندارد حذف می کند.

حالت فقط صوتی به شما امکان می‌دهد صفحه نمایش خود را خاموش کنید، بدون اینکه ویدیو یا گفتگوی اضافی از نسخه‌های موزیک ویدیو که حواس شما را پرت کند.

می توانید با ضربه زدن روی سه نقطه عمودی و خوشه ای در ماژول کنترل پخش، یک لیست پخش ایجاد کنید. این منویی از گزینه‌ها از جمله دانلود، افزودن به لیست پخش، افزودن به صف، شروع رادیو و موارد دیگر را باز می‌کند. اگر در حال ایجاد یک لیست پخش جدید هستید، آن را عنوان کنید و انتخاب کنید که عمومی، خصوصی یا فهرست نشده باشد.

توجه: هنگامی که یک لیست پخش ایجاد می‌کنید، لیست پخش را برای حساب عمومی YouTube شما نیز ایجاد می‌کند. امیدواریم YouTube این مشکل را در آینده برطرف کند، همانطور که با همپوشانی اشتراک هنرمندان انجام داد.

 

آیا YouTube Music به فهرست‌های پخش مشترک اجازه می‌دهد؟

 

آره! به‌روزرسانی جدید YouTube Music به شما امکان می‌دهد یک لیست پخش ایجاد کنید و سپس دوستان خود را به آن اضافه کنید (با فرض اینکه آنها یک حساب دارند). سپس می‌توانید هر دو آهنگ را به لیست پخش اضافه کنید. این چیزی است که Spotify برای مدت طولانی داشته است.

چیدمان دسکتاپ یوتیوب موزیک پرمیوم تقریباً شبیه به چیدمان برنامه تلفن همراه است. برخلاف سایر پلتفرم‌های جریان، تنظیمات صوتی محدودکننده هستند. یک گزینه EQ در زیر تنظیمات وجود دارد، اما به گزینه‌های کیفیت صدای گوشی شما متکی است. به عنوان مثال، Samsung Galaxy S10e به شما امکان می‌دهد Dolby Atmos را تغییر دهید و بین چند پیش تنظیم مشکوک EQ انتخاب کنید. با این حال، نمی‌توانید یک EQ سفارشی برای YouTube Music ایجاد کنید. زمانی که این سرویس برای اولین بار معرفی شد، هیچ سند رسمی در مورد کیفیت صدا وجود نداشت، اما از آن زمان به صفحه راهنمای YouTube Music اضافه شده است. می توانید بین چند تنظیمات مختلف کیفیت صدا یکی را انتخاب کنید:

  • کم: 48 کیلوبیت در ثانیه AAC (از کمترین داده استفاده می کند)
  • معمولی: AAC 128 کیلوبیت در ثانیه (تنظیمات پیش فرض)
  • High: 256kbps AAC (بالاترین تنظیمات با کیفیت)
  • همیشه زیاد: 256 کیلوبیت بر ثانیه AAC (این را حتی زمانی که اتصال ضعیف است حفظ می‌کند)

این کیفیت رسمی برای یوتیوب پریمیوم موزیک است، چه در شبکه تلفن همراه یا Wi-Fi باشید. دیدن اینکه Tidal، Deezer، Amazon Music Unlimited و تعداد انگشت شماری دیگر از فرمت‌های بدون ضرر مانند FLAC یا حداقل نرخ بیت بالاتر پشتیبانی می‌کنند، عالی نیست. در یک AMA یکی از کارمندان Google به اشتراک گذاشت که YouTube Music قصد ندارد از 256 کیلوبیت بر ثانیه تجاوز کند و از پخش جریانی FLAC به عنوان یک گزینه کم هزینه نام برد. این برای افرادی مانند SoundGuys ناامید کننده است، اما اگر فقط می‌خواهید موسیقی بشنوید و به کیفیت آن اهمیت نمی‌دهید، انتخاب کیفیت صدای “بالا” باید خوب باشد.

 

اشتراک یوتیوب پرمیوم YouTube Music Premium چگونه کار می‌کند؟

 

یوتیوب پریمیوم موزیک به ترتیب بسته به اینکه در طرح فردی یا خانوادگی ثبت‌نام کرده‌اید، ماهانه ۹٫۹۹ دلار یا ۴٫۹۹ دلار هزینه دریافت می‌کند. صرف نظر از طرح شما، هزینه مستقیم از حساب Google شما دریافت می‌شود. می‌توانید از ویژگی‌های YouTube Music Premium در حداکثر 10 دستگاه تلفن همراه استفاده کنید. هنگامی که از آن فراتر رفتید، قدیمی ترین دستگاه مجاز باطل می شود. شما به چهار دستگاه در سال محدود شده‌اید، احتمالاً برای جلوگیری از اشتراک‌گذاری آن با دوستان مختلف.

 

تفاوت بین YouTube Music و YouTube Premium چیست؟

 

تصویری از صفحه کتابخانه برنامه تلفن همراه YouTube Music Premium با آخرین بازی‌ها، گزینه‌های بالا و منوی زیر را نشان می‌دهد.
هر زمان که آهنگی را «شست مثبت» می‌کنید، به‌طور خودکار به فهرست پخش «آهنگ‌های شست بالا» اضافه می‌شود.
تفاوت در هزینه ای است که هنگام مشترک شدن در اولی در مقابل دومی به شما تعلق می گیرد. شبیه این است که یک مربع زیر چتر مستطیل قرار می گیرد: YouTube Music زیر چتر YouTube Premium قرار می گیرد.

ویژگی‌های اصلی یوتیوب پرمیوم موزیک شامل دسترسی به آلبوم‌ها، اجرای زنده، نماهنگ‌ها و ریمیکس‌ها است. شما از الگوریتم اکتشاف یوتیوب سود می‌برید، که دقت آن با بالا و پایین کشیدن آهنگ ها افزایش می‌یابد. می‌توانید با قفل صفحه‌نمایش تلفنتان موسیقی پخش کنید و همچنین موسیقی را دانلود کنید، چیزی که با نسخه رایگان و دارای آگهی YouTube Music مجاز نیست.

 

YouTube Red را به خاطر دارید؟

اکنون YouTube Premium نامیده می‌شود. گیج کننده، درست است؟ YouTube Premium در مقایسه با یوتیوب موزیک پرمیوم رویکرد گسترده‌تری برای پخش جریانی دارد. همه ویدیوها بدون آگهی هستند، نه فقط ویدیوهای مرتبط با موسیقی. می‌توانید هر ویدیویی را مستقیماً در دستگاه خود بارگیری کنید، در حالی که YouTube Music Premium عملکرد دانلود را به آهنگ‌ها و نماهنگ‌ها محدود می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های عالی پخش پس‌زمینه است که به موجب آن دیگر نیازی به ماندن در برنامه اصلی YouTube برای ادامه ویدیو ندارید. در عوض، با خروج از برنامه، یک پنجره کوچک در گوشه صفحه نمایش دستگاه شما پوشانده می‌شود.

اگر از مصرف کنندگان مشتاق YouTube هستید، منطقی است که هزینه اضافی در ماه برای یوتیوب پرمیوم خرج کنید. البته نسخه رایگان YouTube با تبلیغات هنوز وجود دارد.

در مورد گیج کننده بودن، تلویزیون YouTube را با YouTube Premium نیز قاطی نکنید. حالت اول به شما امکان می دهد مانند یک ارائه دهنده خدمات سنتی تلویزیون زنده تماشا کنید.

 

نحوه دریافت طرح خانواده YouTube Music Premium

از نظر فنی، گزینه مستقل طرح خانواده YouTube Music Premium وجود ندارد. اگر می‌خواهید با خانواده‌تان به اشتراک بگذارید، باید برای یک طرح خانواده YouTube Premium ثبت‌نام کنید. این هزینه 17.99 دلار در ماه است و به شما امکان می دهد پنج عضو خانواده (در مجموع شش حساب) را اضافه کنید. به عنوان یکی از اعضای خانواده در حساب دارنده طرح، فقط می‌توانید هر ۱۲ ماه یک‌بار خانواده‌ها را تغییر دهید. اعضای خانواده دارای مزایایی مشابه با مشترک اصلی یوتیوب پرمیوم هستند.

آیا YouTube Music به هنرمندان پول می‌دهد؟

در کل، هنرمندان وقتی صحبت از درآمد هر جریان به میان می‌آید دچار مشکل می‌شوند. یوتیوب به دلیل ایجاد کوتاهی در تولیدکنندگان محتوا بدنام است و این روند ناراحت کننده در YouTube Music صادق است. متأسفانه، صرف نظر از اینکه از چه سرویس پخشی استفاده می‌کنید، این یک اتفاق برجسته در سراسر جهان است. YouTube Music اتفاقاً در مقایسه با سایر مدعیان برتر رتبه ضعیفی دارد.

البته، اگر می‌خواهید از گروه‌های مورد علاقه خود حمایت کنید، همیشه می‌توانید آلبوم‌های آن‌ها را بخرید، به نمایش‌های آن‌ها بروید و کالاهایشان را بخرید. هر یک از موارد فوق به اندازه استریم یک آهنگ اینجا و آنجا پول بیشتری برای گروه به دست می آورد. YouTube Red پیشروی YouTube Premium بود.

آیا می توانم به کتابخانه خودم در YouTube Music گوش دهم؟

 

 

منوی فایل‌های محلی برنامه تلفن همراه YouTube Music Premium. گزینه فایل محلی خوب است، اما محدود است. کاربران نمی‌توانند فایل‌های محلی را با فایل‌های YouTube Music در فهرست‌های پخش ترکیب کنند.

از آگوست 2019، هنوز نمی‌توانید فایل‌های محلی را به دستگاه‌های سازگار با Google Cast ارسال کنید. بله، شما می‌توانید، اما روند فعال کردن این کار دشوار است. باید به تنظیمات بروید، «کتابخانه و دانلودها» را انتخاب کنید و «نمایش فایل‌های دستگاه» را فعال کنید. از آنجا، باید به کتابخانه خود برگه بزنید، وارد بخش «آهنگ‌ها» شوید و به فایل‌های دستگاه بکشید. بدتر از همه، نمی‌توانید آهنگ‌های محلی را به لیست‌های پخش یا به صف آهنگ خود اضافه کنید.

با این حال، می‌توانید موسیقی را از کتابخانه YouTube Music ارسال کنید، و در 31 مارس 2021، این شرکت قابلیت به هم زدن موسیقی در حین ارسال محتوا را به بلندگوها و نمایشگرهای هوشمند اضافه کرد.

 

 

چرا باید از یوتیوب پرمیوم موزیک استفاده کنید؟

 

 

تصویری از Google Pixel 3 با برنامه YouTube Music Premium در صفحه اصلی باز است. تلفن به صورت عمودی روی یک میز سیاه با یک لنز و بطری آب در پس زمینه ایستاده است.
یوتیوب موزیک پرمیوم یک گزینه عالی برای هر کسی است که دوست دارد نماهنگ یا اجرای زنده را تماشا کند.
یوتیوب پرمیوم موزیک دارای ویژگی‌های عالی برای شنوندگان عمومی موسیقی است. اگر از طرفداران موزیک ویدیو هستید، YouTube Music بهترین سرویس اشتراک در حال حاضر موجود است. گستردگی ویدیوهای غیررسمی، رسمی و متن ترانه آن به آن برتری نسبت به پلتفرم های محدودتری مانند Tidal می دهد.

علاوه بر این، Google Play Music در حال حاضر در دسترس است. یک دوره مهلت وجود داشت که کاربران GPM می توانستند کتابخانه های GPM خود را تنها با چند ضربه به YouTube Music منتقل کنند.

 

مقایسه Apple Music با یوتیوب پرمیوم موزیک

 

اپلیکیشن Apple Music رابط کاربری و طراحی بهتری نسبت به YouTube Music دارد. جدای از آن، YouTube Music چند دام دیگر نیز دارد. انتخاب‌های «میکس انتشار جدید» و «میکس تیپ شما» در یکی از این دو گروه قرار گرفتند:

آنها آهنگ هایی بودند که قبلاً در لیست‌های پخش جداگانه داشتم یا آن‌ها آهنگ‌هایی بودند که من سعی نمی‌کردم آگاهانه به آن‌ها گوش دهم.پیشنهادات آن امکان کشف موسیقی زیادی را نمی‌داد و اغلب آهنگ‌هایی را تکرار می‌کرد که قبلاً به لیست‌های پخش اضافه کرده بودم.

به طور کلی، YouTube Music از نظر کیفیت صدا بهترین گزینه نیست و با رابط کاربری آن ضعیف است. اگر چیزی می‌خواهید که پخش بدون ضرر را با رابط کاربری بصری ارائه دهد، به Amazon Music Unlimited با قیمت رقابتی نگاه کنید:

FLAC را پخش می‌کند. از طرف دیگر، Deezer از پخش بدون اتلاف پشتیبانی می‌کند و رابط‌های کاربری جذاب‌تری نسبت به Amazon Music HD دارد. گفتنی است، YouTube Music به آرامی در حال بلوغ است و با گذشت زمان بهتر می شود. اگرچه هنوز کاملاً وجود ندارد، اما احتمالاً در آینده به عنوان رقیب قوی‌تری برای Spotify و Apple Music خواهد بود.

 

دوستان برای خرید اکانت یوتیوب پرمیوم و اپل موزیک و اسپاتیفای به فروشگاه اکانت استور مراجعه فرمایید.

 

YouTube Music چگونه با Spotify مقایسه می‌شود؟

 

 

هر دو برنامه روی دسکتاپ و موبایل در دسترس هستند. هر دو YouTube Music و Spotify نسخه‌های رایگان و با پشتیبانی از تبلیغات را ارائه می‌کنند، اما Spotify رایگان کنترل کمتری بر پخش موسیقی نسبت به YouTube Music رایگان ارائه می‌دهد. با این حال، YouTube Music رایگان نیز دارای معایبی است، مانند عدم توانایی در خروج از برنامه و ادامه پخش موسیقی. اگر تصمیم به پرداخت هزینه برای هر یک از سرویس‌های استریم دارید، می‌توانید موسیقی را به‌صورت درخواستی، در پس‌زمینه و روی فایل‌های با نرخ بیت بالاتر پخش کنید، اگرچه هیچ‌کدام صدایی با کیفیت بالا ندارند.

 

سوالات متداول درباره یوتیوب پرمیوم موزیک

 

در ادامه به برخی سوالات درباره یوتیوب پرمیوم موزیک پاسخ می‌دهیم:

 

آیا می‌توانم موسیقی دانلود شده را به MP3 تبدیل کنم؟

 

نه، شما فقط می‌توانید فایل‌هایی که دانلود کردید در گوشی هوشمند خود را نگه دارید، اما فقط از طریق رابط  YouTube Music می‌توان به آنها دسترسی داشت.

 

آیا YouTube Music Premium با Amazon Echo (نسل چهارم) سازگار است؟

 

 

اگر می‌خواهید از YouTube Music Premium در Amazon Echo (نسل چهارم) استفاده کنید، باید  الکسا را ​​برای آن دانلود کنید، و این ساده‌ترین فرآیند نیست. Google Nest Audio با YouTube Music بسیار سازگارتر است.

 

 

آیا برنامه YouTube Music برای Apple TV وجود دارد؟

 

خیر، اگر می‌خواهید به YouTube Music در Apple TV خود دسترسی داشته باشید، باید آن را از رایانه iPhone یا Mac خود پخش کنید.

 

چرا یوتیوب اکنون این همه تبلیغات در ویدیوهای خود قرار می‌دهد؟

 

زیرا سازندگان یوتیوب می‌خواهند از ویدیوهای خود کسب درآمد کنند.

 

انتقال حساب گوگل پلی موزیک به یوتیوب پرمیوم موزیک

 

یک راه ساده برای انتقال کل حساب Google Play Music به YouTube Music Premium با دنبال کردن این پیوند و کلیک کردن بر روی «Transfer» وجود دارد.   برنامه YouTube Music را باز کنید و  روی تصویر نمایه خود ضربه بزنید، سپس «تنظیمات»، «انتقال» و «انتقال از موسیقی Google Play»، انتقال را انجام دهید. متأسفانه، اگر می‌خواهید فهرست‌های پخش خود را به YouTube Music منتقل کنید، باید یک کانال YouTube ایجاد کنید، و فرآیند انتقال در ونزوئلا یا بلاروس در دسترس نیست.

 

چگونه یوتیوب پرمیوم موزیک را لغو کنم؟

 

برای لغو YouTube Music Premium، به youtube.com/paid_memberships بروید. این صفحه اشتراک‌های پولی را فهرست می‌کند. در پایین دکمه “لغو عضویت” وجود دارد که باید روی آن کلیک کنید.

 

آیا در یوتیوب پرمیوم می‌توانم لیست پخش درست کنم؟

 

بله.  «نحوه استفاده از YouTube Music» را مطالعه فرمایید.

 

سخن پایانی

 

دوستان از اینکه تا پایان مقاله یوتیوب پرمیوم YouTube Music Premium همراه ما بودید از شما متشکریم. شما دوستان می‌توانید از سایر مقالات ما در وبلاگ اکانت استور هم دیدن فرمایید.

دوستان عزیز برای خرید اشتراک یوتیوب پرمیوم از فروشگاه اکانت استور دیدن فرمایید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *